Žáci a pedagogové ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 vyrazili v rámci programu Erasmus+ na zahraniční mobilitu do Chorvatska Naši pedagogové na vzdělávacím pobytu v irském Corku 🇫🇮 Učíme se od nejlepších, abychom byli ještě lepší pro naše děti