- Pedagogové naší školy se vzdělávali na Kypru v rámci projektu Erasmus+

- Žáci a pedagogové ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 vyrazili v rámci programu Erasmus+ na zahraniční mobilitu do Chorvatska

- Naši pedagogové na vzdělávacím pobytu v irském Corku

- 🇫🇮 Učíme se od nejlepších, abychom byli ještě lepší pro naše děti

